Abdurrrahman Önül Fan
PortalAnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar bu sitenin yöneticisiylen çok acil görüşmem lazım 1 hafdadır msj atıyorum site sahibi gelmiyor siteye msjları görmüyor yardım edin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
umit dogan
Üye
Üye
1 2
3 4

MesajKonu: Arkadaşlar bu sitenin yöneticisiylen çok acil görüşmem lazım 1 hafdadır msj atıyorum site sahibi gelmiyor siteye msjları görmüyor yardım edin Cuma Ara. 26, 2008 1:48 pm

Arkadaşlar bu sitenin sahibiylen çok acil görüşmem lazım 1 hafdadır msj atıyorum site sahibi gelmiyor siteye msjları görmüyor
çok acil sitenn sahibiylen görüşmem lazım bana yardım edersenz sevinirim en azndan kendısı bu msj ı okuyorsa o bana ulaşssın gonulbagi_23@hotmail.com dan
oda olmazsa ben yarın yanı cumartesi saat 11 buçk gibi nete gelecem kendısıde gelırses ii olurrr önemli bişey hakkında kouşmam lazım
Kullanıcı profilini gör
elif_önül
Admin
Admin
1 2
3 4

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bu sitenin yöneticisiylen çok acil görüşmem lazım 1 hafdadır msj atıyorum site sahibi gelmiyor siteye msjları görmüyor yardım edin Paz Ara. 28, 2008 10:03 pm

mailine bak
Kullanıcı profilini gör http://onulfan.yetkinforum.net

Arkadaşlar bu sitenin yöneticisiylen çok acil görüşmem lazım 1 hafdadır msj atıyorum site sahibi gelmiyor siteye msjları görmüyor yardım edin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası